Алумни - специалност Журналистика, профил Телевизия

(+3592) 9308 202

Обадете се сега

AlumniAssociationTV - Асоциация на завършилите профил „Телевизия“ във ФЖМК на СУ „Св. Климент Охридски“ е сдружение с нестопанска цел, което обединява всички випуски на дипломирани студенти от 1974г. насам.

Алумни Асоциация ТВ има за цел да създаде сайт и интернет платформа за връзка, общуване и професионално взаимодействие между випускниците на профил „Телевизия“.

Профил „Телевизия“ в Катедра „Радио и телевизия“ във ФЖМК на СУ „Св. Климент Охридски“ през годините събира в академична среда общо над 1000 млади хора, сред които днес се радваме на много изявени имена в областта на телевизионната журналистика, публицистика и медиен бизнес.

АлумниАсоциацияТВ цели да поддържа пряка връзка между академичното образование и медийната бизнес среда чрез обединяването на младите професионалисти, които всяка година завършват профил „Телевизия“ и намират реализация в България и чужбина.